Zwrot towaru

Uważasz zakupy za nieudane? Jeśli produkt nie spełnia twoich oczekiwań, masz 14 dni na zwrot jednak w dzień otrzymania dywanu proszę o tym nas powiadomić. Przy zakupach przez internet czasem można nie trafić z odpowiednim rozmiarem lub kolorem. Co w takiej sytuacji? W naszym sklepie wymiana towaru jest możliwa, wtedy prosimy tylko o mail lub telefon. 

Spakuj zwracany towar oraz dowód zakupu (oryginał lub kopia). Dywan powinien być odesłany w sposób niezmieniony i nieuszkodzony, więc spakuj go tak, żeby uchronić go przed zniszczeniem w innym przypadku towar nie będzie przyjmowany.

Przesyłkę wyślij na nasz adres:
Bartosz Denisów
Dywany Świata
Brązowa 12 65-128 Zielona Góra
Nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

Zwrot pieniędzy nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez nas towaru. W praktyce większość zwrotów realizujemy w ciągu 3 dni roboczych. O statusie zwrotu będziesz informowany na bieżąco drogą mailową..

Masz pytanie?

Dywany to produkt delikatny dlatego jeśli zdecydowałeś się na zwrot informujemy, że nie przyjmiemy dywanu jeśli kupujący w jakikolwiek sposób ingerował w dywan, prał go, poplamił lub uszkodził go.